Koleżanki i koledzy!!!

W dniu 3 kwietnia 2019 roku spłonął dach domu naszego kolegi Marcina Klimaska. Przyczyną pożaru było zapalenie sadzy w kominie, która spadła na drewniane pokrycie dachu. Do akcji zostało zadysponowane 11 zastępów straży pożarnej. Ilość wody użyta do ugaszenia pożaru dachu spowodowała ogromne straty. Marcin jest jedynym żywicielem rodziny, czyli 3,5 letniej Zuzy, 2,5 letniej Mai i oczywiście żony, która w czerwcu rodzi trzecie dziecko -tym razem synka. Marcina wielu z nas dobrze zna – pracuje w BRIDGESTONE Poznań od 2004 roku na dziale ASS 14k.

W związku z zaistniałą sytuacją Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Bridgestone Poznań Sp. z o.o. uruchomiła konto:
Dane do przelewu:
Organizacja Zakładowa NSZZ "Solidarność" w Bridgestone Poznań
19 1090 1476 0000 0001 4029 6385

na które można dokonywać wpłaty z dopiskiem „POMOC DLA MARCINA”.

Wszystkie zgromadzone środki zostaną przekazane naszemu koledze. Na obecną chwilę Marcin z rodziną mieszkają u sąsiadów, dlatego prosimy o w miarę szybką reakcję na nasz apel, aby mógł powitać nowego członka rodziny we własnym domu. Poniżej załączamy zdjęcia pogorzeliska, które obrazują ogrom szkód. Koszty remontu domu, zdecydowanie przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Wiemy, że wielu kolegów z naszej fabryki oferuje Marcinowi pomoc bezpośrednio przy usuwaniu skutków pożaru, ale wszyscy mogą wesprzeć naszego kolegę dokonując wpłat na wskazane konto.

Bądźmy Solidarni z Marcinem w tym trudnym dla niego momencie, bo każdego z nas może dotknąć taka tragedia w życiu.